Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2022, 19:50   #920
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Szczerze mówiąc w ostatnich latach większość "mainstreamowego" rapu to kompletne dno muzyczne i liryczne. Niektórym bliżej do disco z pola niż rapu. Jeszcze to wymienianie marek odzieżowych, jakby to miało jakieś znaczenie.
...
Takie czasy nastały

heh chyba wiem o czym mówisz... ale zapomniałeś powiedzieć o tańczących kartoflach

https://www.youtube.com/watch?v=ksFIJtceLL8 tego się niedaodzobaczyć

i przestań się zastanawiać nad tym czy jesteś tutaj czy gdzieś najmłodszy. Widzisz... przeczytaj to co napisałem o umami (#916), w tym kontekście jest wielką sztuką przebić się przez ignorancję własnego wieku i przynajmniej się postarać poczuć muzykę przez pryzmat czasów w których powstała. To prawdziwy klucz do pojmowania czy znalezienia nici porozumienia między pokoleniami. Moje dzieciństwo przypadło na czasy kiedy wielkim rarytasem było zwędzenie starszemu rodzeństwu na chwilę walkmana i przy pracach wokół gospodarstwa nim padną baterie posłuchanie czegoś co było w zasięgu ręki. Dziś mamy dobrobyt wszystkiego, ale to nie znaczy że poczujemy wszystko jak wszyscy i że zwiążemy się z czymkolwiek tak jak z tym co kiedyś wydawało się unikatowe.

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 07.11.2022 o godz. 19:58
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post