Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2022, 21:59   #921
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,281
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
heh chyba wiem o czym mówisz... ale zapomniałeś powiedzieć o tańczących kartoflach

https://www.youtube.com/watch?v=ksFIJtceLL8 tego się niedaodzobaczyć

i przestań się zastanawiać nad tym czy jesteś tutaj czy gdzieś najmłodszy. Widzisz... przeczytaj to co napisałem o umami (#916), w tym kontekście jest wielką sztuką przebić się przez ignorancję własnego wieku i przynajmniej się postarać poczuć muzykę przez pryzmat czasów w których powstała. To prawdziwy klucz do pojmowania czy znalezienia nici porozumienia między pokoleniami. Moje dzieciństwo przypadło na czasy kiedy wielkim rarytasem było zwędzenie starszemu rodzeństwu na chwilę walkmana i przy pracach wokół gospodarstwa nim padną baterie posłuchanie czegoś co było w zasięgu ręki. Dziś mamy dobrobyt wszystkiego, ale to nie znaczy że poczujemy wszystko jak wszyscy i że zwiążemy się z czymkolwiek tak jak z tym co kiedyś wydawało się unikatowe.
Ładnie powiedziane par excellence.
__________________
superrrmario jest online   Odpowiedz cytując ten post