Dyskusja: Xbox One
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2022, 19:41   #96
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Doskonale pamiętam co mówi film klasyk którego grzech nie znać.
Co do konsoli, to nie chodzi o to że kto bogatemu zabroni. Kiedyś konsole zbierałem namiętniej jako ucieczkę od... wielu rzeczy, a jednocześnie pasję.
Maniakiem grania nie jestem, ot trochę idę nurtem: "jak się powiedziało A, B i C to D nie zaszkodzi.
Nie mam porównania między PS4 a XBO, a tym bardziej wersjami tej drugiej. Jeśli się trafia okazja od kolegi, to powiedzmy chcę się zorientować jaka jest faktyczne (wg Waszej opinii) wartość pierwszej wersji XBO z dyskiem 500, jednym padem i kilkoma grami.
Czy na przykład taki zestaw za 400zł to drogo czy optymalnie. Lub mając wersję S 50zł więcej lub 100 warto dopłacić.

PS.
Oferta od kolegi, więc on robi porządki i chce się pozbyć. Wie, że moja tematyka dając mi poniekąd pierwszeństwo zakupu. Ja z kolei mogę mieć nadzieję że na konsoli nikt jajek nie smażył lub nie grzał jej by robiła za frytkownicę. Ile pożyje nie wiem, ale chętnie zapytam tutaj..
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post