Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.11.2022, 22:59   #2112
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,314
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja też nie przypominam sobie, żeby w Twoim wieku bolało mnie cokolwiek po czymkolwiek A jak mój kumpel znany tu niektórym jako Hedżhogus jeszcze na studiach miewał wieczorami silne bóle głowy, to okazywałem zrozumienie, ale tak naprawdę to nie rozumiałem

Wiesz, żaden ból nie bierze się z niczego, co nie zawsze wiemy, bo niewielu z nas ma środki żeby z każdym nietypowym objawem iść do dobrej klasy lekarza. Może po prostu zaczynam już mieć lekkie nadciśnienie? albo początek cukrzycy? takie dolegliwości mogą jeszcze same w sobie nie dawać objawów, a ból może pojawiać się dopiero po dołożeniu dodatkowego czynnika jak wysiłek czy alkohol właśnie.

Co nie zmienia faktu, że nawet ja, choć nie pamiętam smaku piwa z lat 70-tych czy 80-tych, to jednak widzę, jaka jest przepaść między piwem kiedyś a teraz. Nie trzeba szukać 30, 20, ba! 10 lat temu, nieraz wystarczy porównać produkt sprzed 5 lat żeby zobaczyć różnicę. Kilka lat temu Perła to było fajne piwo, potem już tylko wersja export została w porządku, teraz i tu bym się zastanowił... A kraftowe piwa były dobre dopóki nie stały się popularne, teraz siki potrafi rozlewać się również do fancy-buteleczek. A prawdziwe kraftowe browary jak kiedyś były rzadkie tak i teraz są rzadkie, a bez 10 zł za butelkę (raczej więcej) nie ma co się do nich zabierać
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post