Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.12.2022, 11:47   #281
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jerry N. Podgląd Wiadomości
Dzień dobry! Jak dawno mnie tu nie było...
Kochani! Potrzebuję kupić nagrywarkę - wewnętrzną lub zewnętrzną. Ma służyć do różnych zadań, ale przede wszystkim ma dobrze nagrywać audio CD.
Od kilku lat używałem całkiem niezłej nagrywarki LG, lecz muszę powiedzieć, że ostatnio zaczęła sprawiać problemy. Stąd potrzeba nowej...
Dotychczas wypróbowałem Lite-On IHAS124-14, ale wypalone płyty odtwarzały się z trzaskami. Zwróciłem ją więc sprzedawcy i jestem zmuszony szukać dalej. Polecano mi Asus SDRW-08D2S-U oraz KRUX KRX0123 USB, ale nie wiem, jak się sprawdzą w audio CD. Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na informacji o modelach, które z pozytywnym rezultatem wypróbowaliście w audio CD. Przy tym wolałbym kupić nowy egzemplarz - używane napędy to ryzyko, wiadomo, laser się wypala.
Gdyby ktoś wiedział o jakichś firmach regenerujących napędy (refurbish), taka opcja ewentualnie również wchodzi w grę.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pozdrawiam wszystkich!
Szukałbym wewnętrznych napędów skonstruowanych przed 2012r...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post