Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.12.2022, 21:12   #6
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kunte Podgląd Wiadomości
konsola w ogóle nie wchodzi w grę

dzięki, właśnie zastanawiam się nad tym modelem. Długo go masz? Brałeś pod uwagę inne, czy tak adhoc zdecydowałeś o tym?
mam go dwa lata, problemów nie było żadnych ,

minusy
- długi czas reakcji po włożeniu płyty [oryginały i kopie]
- pilot skromny jak do bramy garażu

plusy
- wygląd i gabaryt
- kultura pracy [jest cichy w porównaniu z moi poprzednim napędem blu]

Po dwóch latach mogę stwierdzić ,że wart swoich pieniędzy ,ale jeśli nie potrzebujesz aplikacji ,dodatkowych wyjść itd i nie przeszkadza Ci wygląd to myślę ,że tańszy model UBP-X700 również spełni twoje oczekiwania. U mnie odpadł ze względu na gabaryty
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post