Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.12.2022, 21:51   #16
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,463
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Wiecie co... ja już tak kombinuję by rodzicom nie dodawać kolejnych rachunków bo z Internetu to Oni w inny sposób nie korzystają niż to co czasem jakieś zdjęcie wnuków dostaną czy jakieś zapytanie również przez WhatsApp.
Ogólnie taki modem LTE był by spoko i zadałem pytanie do Plusa, gdzie mamy umowę na abonament, czy jest możliwość wydania duplikatu karty (tak jak to jest w ofercie T-mobile w usłudze TANDEM, gdzie jedna karta może służyć do rozmów, a druga jako łącze Internetowe w modemie).
Niestety taka opcja, to wyłącznie dla osób posiadających REGON, czego ja w obecnych czasach nawet nie planuję.
Gdyby to poszło po mojej myśli, to miał bym dobry układ. Bo rodzice mogli by wykorzystywać w pełni to, za co płacą w ramach abonamentu, a aktualnie, miesięcznie przepada jakieś 30GB transferu z tej karty i muszą mieć starą Nokię ze względu na antenę i zasięg.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online