Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.12.2022, 20:41   #1
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
XBOX "Classic" i HDMI

Zakupiłem przejściówkę u Allichińczyków pozwalającą na podpięcie XBOX "Classic" (bo przecież nie mogę tego nazwać jedynką) do TV lub monitora za pomocą przewodu HDMI.

Nie spodziewałem się po tym konwerterze obrazu żylety, bo nie tego się oczekuje od konsoli która projektowana była z myślą o technologi CRT, ale skoro były kable COMPONENT pozwalające na lepszą jakość obrazu, to czemu podpinając się ową przejściówką nie mogę zmienić obrazu najpierw na NTSC a później wymusić przynajmniej 720p.

Konwerter ma przełącznik 720p/1080i i wiem że raczej małe to ma znaczenie, bo najwięcej powinna wnieść zmiana w ustawieniach. Mimo wszystko nie mogę nic zrobić., a może coś źle robię.


Robiąc zakup chodziło mi przede wszystkim o dorwanie czegoś pozwalającego na podpięcie się po HDMI i tu przyznaję... pod tym kontem działa. Co do jakości odrobinę lepszej niż na zwykłym RCA póki co nie mogę liczyć... i teraz pytanie.

Czy konwerter jest tak zły, czy może przerobiony XBOX nie widzi tego konwertera jako możliwość przesłania lepszej jakości obrazu?

KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online