Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2022, 22:53   #8
basia21
Użytkowniczka
 
Avatar użytkownika basia21
 
Data rejestracji: 05.02.2010
Lokalizacja: U Tiffany'ego
Posty: 457
basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Najlepszy bedzie w takim razie wlasny serwer w szkole, nie sa to wielkie pieniadze.
Nie znasz szkolnych realiów. Nawet na papierze ksero się oszczędza. Nikt nie zapłaci mi za hosting, skoro mogę swoje wpisy umieszczać na stronie szkoły w zakładce BIBLIOTEKA . Muszę je wtedy wysłać do administratora strony. A ja wolę mieć nad nimi cały czas kontrolę, choćby dlatego, że mogę je w każdej chwili edytować, jeżeli zauważę jakiś błąd (literówkę, niewłaściwy szyk zdania, powtarzający się wyraz). A przecież nie jesteśmy nieomylni. Często te błędy łapiesz dopiero po kolejnym czytaniu i to na innym urządzeniu.

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
FYI rozumiem ze myslisz ze WSZYSCY ludzie ciesza sie z ilosci reklam i leca i zakladaja konto na tym przeleklamowanym portalu spolecznosciowym. starzy i mlodzi itd..
Nie, wcale tak nie myślę. Nie jestem fanem portali społecznościowych. Sama założyłam profil na Facebooku tylko z myślą o stworzeniu profilu biblioteki. Wycofałam się z tego pomysłu po pewnych nieprzyjemnych wpisach na facebookowym profilu szkoły. Ale minęło kilka lat i zdecydowałam się go jednak założyć. Wiem, że profil szkoły na Facebooku jest o wiele częściej odwiedzany niż jej strona internetowa. Z kolei po stworzeniu profilu biblioteki, znacznie poprawiła się statystyka odwiedzin mojej strony internetowej (ale ja na Facebooku mam tylko zajawki wydarzeń).
__________________
"Każdy, kto nie wierzy w cuda, nie jest realistą."
Audrey Hepburn
basia21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post