Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.01.2023, 11:23   #1190
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ArnoldBoczek Podgląd Wiadomości
Najpierw panikuje się nad kosztami tonerów, a później okazuje się, że prywatnie, to się drukuje 5 kartek na miesiąc...
Nie wiem ile będzie kartek drukowanych per msc - 150?

Nie jest to drukarka dla mnie.

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
A ja sie spytam: w jakim celu potrzebujesz BT w drukarce ? To dość specyficzne.
Chodziło mi bardziej o łączność bezprzewodową, na poprzedniej stronie pisałem.


Chyba wybiorę Brother DCP-L2532DW, zobaczymy mam czas do wtorku.

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 07.01.2023 o godz. 11:36
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post