Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.01.2023, 01:17   #599
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,531
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
To ktore seriale ostatnio ci sie podobaly?
Nie umiem udzielić odpowiedzi na to pytanie, bo te kilka, które mi się spodobały i tak mogę oceniać z perspektywy trzech pierwszych odcinków - wciąż czekają na kontynuację. Jeśli oglądam coś nowego, to lubię mieć na to chwilę, nie musieć robić miesięcznych przerw między odcinkami gdzie już nie bardzo pamiętam, na czym się skończył ostatni, a raczej uporać się z serią w kilka dni. Ta zima miała być okazją do nadrobienia braków, ale gdzie tam

Dwa ostatnie seriale, które obejrzałem kiedy były nowe i do końca (to znaczy - do końca dostępnych wówczas odcinków, bo w obu przypadkach powstały kolejne serie, których już nie obejrzałem) to polskie Wataha i Belfer - w obu przypadkach spodobały mi się na tyle, że spokojnie dotrwałem do końca. Poza tym poza regularnym oglądaniem serii a obecnie specialsów The Grand Tour oraz w miarę regularnym oglądaniem Last Week Tonight od pięciu lat nie obejrzałem ani jednego pełnego sezonu niczego nowszego niż 2015 rok
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post