Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.01.2023, 10:20   #3196
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chwilunia, po kolei.

Z tego co widzę, pomimo wymagania na papierze CPU z instrukcjami AVX2 (których Ivy Bridge jeszcze nie miało), to na i5 3570 oraz i7 3770 można odpalić zarówno Far Cry'a 6 jak i RDR2. Nie mam na podorędziu żadnego z tych procesorów, Far Cry'a 6 też zresztą nie, ale znów posiłkując się YT mamy pełno tego typu zestawień, choćby tu:

https://www.youtube.com/watch?v=LOGCrQVR1Yk

Zawsze jestem bardzo ostrożny przy podawaniu informacji, których nie sprawdziłem osobiście, ale przy tej ilości materiałów, gdzie każda z tych gier pracuje bez zarzutu na obu procesorach raczej nie może być mowy o żadnej pomyłce.

Moje zdanie jest takie: nawet jeśli zdecydujesz się na wymianę procesora (a więc i płyty głównej) na nowszy, to i tak będziesz musiał wymienić również kartę graficzną, bo przecież na 670-tce nie zostaniesz. Wobec tego chyba lepiej jest wymienić najpierw kartę graficzną, co da natychmiastowy znaczący wzrost wydajności, a wymianę CPU zostawić na później.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online