Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.02.2023, 21:39   #3
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,461
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Twoje pytanie jest z kategorii, znalazłem kartę do bankomatu i chciał bym kasę nie znając pinu... Po pierwsze, to forum nie jest źródłem ani nawet oparami portali pirackich gdzie powiedzą jak kraść myliony.

Owszem, czasami wiedza bywa przekazywana pod inną nazwą, bo gdybyś zapytał o to jak dbać o nośniki (jeśli nie chciał byś oryginałów przecennych porysować i wolisz sobie kopię zrobić, z której uruchamiasz na własną odpowiedzialność), moooże ktoś by coś szepnął... o ile by wiedział.

Zresztą tobie się należy za propagowanie niszczenia lasera w konsolach kopiowanymi płytami, a to nigdy się dobrze nie kończy.

Mam oryginalne, nieprzerobione Wii i jeśli miał bym się zatroszczyć o nośniki to tylko przez możliwość uruchamiania z USB kropka!

Tylko ze względu na to że jesteś na forum nie od wczoraj podpowiem że 90% informacji masz na Youtube, a wypalanie płyt w tym przypadku sobie daruj.
KaiQ jest offline