Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.02.2023, 08:04   #3210
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,248
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Od biedy też się da. Gram w Wiedźmina na mojej GTX 970 w 4K, przy większości ustawień na Ultra. Przy wymaksowanych wszystkich ustawieniach miałbym ledwo ponad klatek, to już nie pozwala na grę, ale przy obecnych mam okolice 20 i godzę się na taki kompromis. Po prostu widzę za dużą różnicę pomiędzy FHD a 4K, żeby to odpuścić.

Czasami myślę o zakupie czegoś nieco mocniejszego. Półka RTX 3060, no - 3070 w zupełności mnie zadowala, bo później ceny szybują w górę a przy moim trybie grania (zarówno tytuły jak i ilość czasu - Steam mi mówi, że w ostatnim roku grałem nieco ponad 100 godzin) pakowanie się w 4080 byłoby niepotrzebną stratą pieniędzy.
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post