Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.02.2023, 00:42   #5577
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,538
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie - jak to podczas urlopu - telefon od zmiennika, że mu się wysypał moduł interfejsu (jestem wręcz pod wrażeniem, że znalazł przyczynę ) Mieliśmy jeszcze jeden moduł w zapasie, tyle że okazał się niesprawny, mimo że nie używany (a że to element bardzo rzadko się psujący, to zapas był tylko pojedynczy).

Złapaliśmy nawet kontakt z jednym serwisem z obsługą awaryjną 24/7 we Wrocławiu (słyszysz, Grzeniu? ) i właściwie to miało być tyle co do naszych możliwości, ale jeszcze rozebrałem dziada, zobaczyłem że wewnątrz składa się z dwóch płytek i metodą mieszania ich udało się jeszcze stworzyć jedną działającą całość.

Już byłem lekko poirytowany, ale na szczęście jeszcze grają Selby z Si Janhui, to przynajmniej coś jeszcze obejrzę. Dziś już tylko do tego...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post