Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.02.2023, 23:02   #7
MrPepka
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 08.05.2021
Posty: 9
MrPepka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Z tego co widzę, to nagrywarka o której piszesz jest gdzieś z okolic lutego 2008 roku, więc 15 lat temu. Zapewne nikt nawet hobbystycznie nie będzie już modernizował takiego napędu, który po prostu przez taki okres czasu gubi się w tłumie innych nagrywarek.
Ryzyko jest też takie, że chcąc na siłę znaleźć rozwiązanie swojego problemu możesz go ubić znajdując firmware albo zły, albo zawirusowany. Rozważ rozwiązanie swojego problemu od znalezienia może nagrywarki, która ma w sobie już te opcje których szukasz. Może być i szybciej i taniej.
No ja takowego firmware z funkcją której potrzebuję do mojego napędu nie mogę znaleźć dlatego chciałem dodać tą funkcję do jakiegoś firmware który jest w moim napędzie. Co do napędu który ma scrambled mode to mam Plextora PX-712A tylko, że jest on zbyt czuły i niektórych dysków CD nie chce mi zgrać mimo, że te są sprawne technicznie (napęd TSST który chcę zmodyfikować odczytuje te dyski bez błędów) dlatego chciałem do jego firmware dodać ten scrambled mode aby w razie co przegrywać na nim dyski do redump.org których Plextor nie może zgrać
MrPepka jest offline   Odpowiedz cytując ten post