Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.02.2023, 20:02   #5
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,269
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Grafika jest powyżej - na tej płycie jest 3 sloty PCIe x16, na szczęście rozwiązali to tak, że ciepło z GPU nie będzie przeszkadzało temu radiatorowi. Jest jeszcze jeden port M.2, tuż nad grafiką, ale z osobnym radiatorem i to takim, że można go bez problemu zamienić na dedykowany. Ten trzeci M.2 już nie jest obsługiwany przez chipset, tylko przez procesor. Dlatego obsługuje nośniki Gen 4, ale tylko jeśli zastosujemy CPU 11-tej generacji (ja mam tylko 10100F, dlatego nawet nie pchałem się w lepszy SSD).
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post