Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.02.2023, 17:50   #3236
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,531
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
A co z modowanym bios? Wgrywasz gotowca i cieszysz sie skokiem wydajnosci zwlaszcza w tej seri
Wiesz, w mojej wersji taktowanie w trybie boost i tak jest podniesione z 1178 na 1273 MHz. Zaraz po zakupie karty, kiedy nie miałem jeszcze wyświetlacza 4K, wystarczało to do wszystkiego, więc nie bawiłem się w dalszy OC, czy tym bardziej flashowanie bios. Ile by to dało? Trudno powiedzieć, ale nie chce mi się wierzyć, żeby więcej niż kolejne kilka, góra kilkanaście procent
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post