Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.03.2023, 23:25   #8
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,467
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Panowie, powtarzam raz kolejny. To jest zabytek i przez to też trzeba jednak zrozumieć, że ten sprzęt nie odpali nam z CD, czego byśmy nie zrobili (poza użyciem stacji dyskietek). Jest jeszcze jedna moja obawa że napęd może być uszkodzony, bo w trybie awaryjnym go nie widzi wcale, w BIOS w końcu też nie ruszy. Natomiast jak coś włożę do napędu to jednak coś kręci i dioda miga. Bez postawienia systemu i wgrania sterowników się chyba nie przekonam.

Bios jest mega ubogi, bo ma cztery opcje na krzyż, gdzie już pisałem albo FDD, albo HDD. Gdyby mi ruszył jakkolwiek z CD to nawet bym coś spróbował z innych narzędzi ruszyć, a może postawił bym Windows 95 choć to kiepskie rozwiązanie (zresztą mając na T8200 Windowsa 98, to na starszym sprzęcie ten Win95 zawsze był by jakimś wyróżnieniem).

Najszybciej to musiał bym znaleźć jakiegoś kolegę co miał by taki sam sprzęt i poprosić o klona systemu (byle mieć takie samo narzędzie recovery)


To najstarszy laptop z jakim mam styczność (przez to też jest to niezła ciekawostka do ugryzienia). Mimo że ten kloc ma za sobą jakieś 24 a może i 25 lat, to bateria jeszcze parędziesiąt sekund trzyma (nie sprawdzałem dokładnie ile), już samo to mówi jaka to solidna konstrukcja była.
BTW. ma 128MB RAM

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 11.03.2023 o godz. 23:37
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post