Dyskusja: Windows 11
Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.05.2023, 22:13   #5
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,705
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Nie bardzo mam czas i chęci na testowanie i ew potem powrót.
Może w domu zaryzykuję , tylko jak ja nie lubię się denerwować w wolnym czasie...

To zostan na W10 jesli nie masz potrzeby, ja bym nie ruszal bo w10 ciagle ma aktualizacje a jak ci sie zesra w czasie zlecenia to co wtedy ?

Lepsze jest zawsze wrogiem dobrego, pomysl pod wzgledem stabilnosci i tego co potrzebuje firma i czy potrzebujesz nerwow.

Nie twierdze ze w11 jest zle, ale jeszcze jak dla mnie nie nadaje sie do zastosowan profesjonalnych gdzie NIE MOZNA sobie pozwolic na bledy.

I pod zadnym pozorem ja ci nie mowie zrob update, najpierw robimy klon hdd, oryginal wyciagamy jak wszystko dziala po przeniesieniu i chowamy do szuflady a na klonie robimy aktualizacje i obserwujemy zachowanie przez 2-4 tygodni jak dziala to sie cieszymy jak nie dziala podmieniamy hdd i cieszymy sie ze dziala i nie mamy strat liczonych w setki/tysiace.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.

Ostatnio zmieniany przez misiozol : 03.05.2023 o godz. 22:19
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post