Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.07.2023, 19:13   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,381
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez alien666 Podgląd Wiadomości
Dawno mnie tutaj nie było.Prawie 10 lat
Wiem,że było już o tej nagrywarce bluray jakieś dwa lata temu(znalazłem jeden wpis).
Mam ten problem,że Ashampoo i kilka innych nagrywaczy blurajów pisze mi o niekompatybilnym sprzęcie(firmware to jak dobrze pamiętam 3.11) i...za cholerę nie potrafię nagrać płyty z filmem bluray,a oficjalny aktualizator firmware Asusa wywala błąd #4.I cześć pieśni.Isteje może jakaś metoda bez odwoływania się do wcześniejszych systemów(pracuję na win 10 pro) aby szybko i łatwo zrobić cokolwiek by nagrywanie działało? Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
ASUS BC-12D2HT to BD-ROM - tylko odczyt BluRay , zapis i odczyt nośników CD i DVD stąd komunikat o niekompatybilnym sprzęcie w przypadku próby zapisu BD-R
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post