Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.08.2023, 14:35   #5
4x4Offroad
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 25.08.2017
Posty: 12
4x4Offroad zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hej, dawno tutaj mnie nie było ale zajrzałem ostatnio bo nabyłem nagrywarkę stacjonarną Audio CD Yamahy i nosze się z zamiarem napisania dłuższej recenzji sprzętu. Przy okazji przeczytałem twojego posta bo sam korzystam sporadycznie z laptopa i właśnie dwóch nagrywarek zewnętrznych podłączonych na adapterach USB. Niestety przyczyną błędów w takim połączeniu często bywają kable i same adaptery. U mnie po dwoch latach jeden napęd sam z siebie przestał być widoczny dla laptopa choć stoi na biurku nie ruszany i nie odłączany przez cały czas. No cóż , chińska tandeta wszędzie narobi kłopotu a utleniające się powłoki niklu czy srebrzenia na stykach powodują że sprzęt raz działa a raz nie. U ciebie na 100% to wina kabla bądź samego adaptera. Nie spotkałem się z takim przypadkiem żeby mi nagrywarka wypalała prawidłowo z prędkością 16x a z mniejszymi nie i z błędami. Zwykle bywa odwrotnie bo to związane jest z transmisją danych na przewodzie. Im większa transmisja tym większe prawdopodobieństwo błędów w danych.
4x4Offroad jest offline   Odpowiedz cytując ten post