Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.10.2023, 21:15   #6
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,463
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Jako że większa część graczy tutaj będąca odeszła wraz z roztopami zakańczającymi epokę lodowcową, a inni już nie mają tyle czasu na gry co kiedyś (też jestem w tej grupie) to o ile nie grałem w Uncharted na PSV czy innej konsoli, to myślę że najlepiej będzie jak zlokalizujesz dokładną swoją pozycję w grze (część misji) i poszukasz cudzego przejścia na YouTube. Na pewno ktoś to przeszedł w ten czy inny sposób. Bywa wiele portów gier niekoniecznie wygodniejszych do przejścia na konkretnej platformie.

Ja się tak skusiłem ze sklepu M$ kupić pakiet gier Jedi Outcoast i Jedi Academy z Xbox Classic (port) na X360 i XOne... o zgrozo, tu przycisków brakuje a w menu i podpowiedziach się pojawiają.

PS.
Wolę Ci tak doradzić, niż zostawić cię z przeświadczeniem że nikt tutaj nie pomoże, czy nie odpisze nawet jeśli nie zna dokładnej odpowiedzi.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post