Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2023, 14:41   #3304
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,460
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Jak produkt otwierany, to mogli ci przysłać po zwrocie - takim jak twój. Nie wiem, jak cenowo wyjdzie, ale może lepiej zwrot kasy i zakup nowego gdzie indziej. Może już i5 12xxx (trochę czasu minęło).
A nie, widzę że jest znacząca różnica, tak na szybko.
to czy ze zwrotu dowiem się jutro. Grunt że dzięki wsparciu Intela potwierdziłem sobie że to ten procesor z pudełka a nie podmianka (ciężko było by to udowodnić). Numeru seryjnego programem nie odczytasz w gwoli ścisłości.
Aorus Z590 współpracuje z 10 i 11Gen procesorów, więc musiał bym modernizować się bardziej. Myślę że nie ma to sensu. Bardziej teraz się przychylam do kontaktu z firmą Gigabyte co do ustawień w Bios, bo komputer nie wyświetlał mi wcale w menedżerze urządzeń zintegrowanej grafiki, a po wyłączeniu CSM coś tam drgnęło. Więc może tutaj jest teraz jedyne rozwiązanie.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post