Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.12.2023, 03:13   #3306
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,298
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spotkałem się już gdzieś w necie z podobnym problemem - ktoś miał na płycie głównej z tym chipsetem problem z wykryciem zintegrowanego CPU. Niestety nie pamiętam, czym to się skończyło, natomiast świta mi, że tam CPU był widoczny po założeniu procesora do innego mobo.

Jestem w stanie zrozumieć, że Z590 było robione z myślą o mocnych zestawach, gdzie najczęściej wykorzystuje się dedykowane karty graficzne, ale mimo wszystko takie podstawowe komponenty, nawet w niezbyt domyślnych konfiguracjach, powinny działać w pełni poprawnie z marszu. Niestety zdarza się, że przy odrobinę niestandardowej konfiguracji sprzętowej trzeba zmienić jakąś drobnostkę, tyle tylko że dość głęboko zaszytą w uefi. W tym wypadku to byłoby aż za dziwne, przecież wiele osób korzysta z integry choćby w razie awarii dedykowanej grafiki, więc może tu naprawdę wina leży po stronie procka?
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post