Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.01.2024, 13:36   #7
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,314
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z ciekawości sprawdziłem. Wydawało mi się, że w ostatnich latach palenie systematycznie spada i tak generalnie było do niedawna, ale teraz znów powoli rośnie

Pewnie teraz to rynek średnio atrakcyjny, reklamować za bardzo nie wolno, a fajki są drogie ale głównie ze względu na akcyzy i inne opłaty, dla producenta chyba za wiele z tego nie zostaje.

Przed naszym ostatnim "epizodzikiem inflacyjnym" widziałem, że nawet u mnie na ścianie wschodniej coraz mniej ludzi pali fajki z przemytu. Może zresztą to dlatego oficjalne statystyki pokazywały ponowny wzrost - bo legalna sprzedaż rosła? Teraz słyszałem wręcz od znajomego, że przy jego zarobkach i kosztach musiał rzucić, ale jak zwykle większość palaczy po prostu wróci do szukania po melinach i targowiskach
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post