Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.01.2024, 14:59   #13
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,337
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dune2 Podgląd Wiadomości
Te Falcon na allegro praktycznie nie występują ma je chyba jeden sprzedawca i cena wyższa niż Verbatma.
A wiesz może co to za płyty DVD+R DL MAM-A Mitsui
Archiwizacja 116lat
http://www.mam-a.com
Płyty MAM-A Archival są produkowane w Colorado Springs w stanie Kolorado w USA w fabryce MITSUI.

Tak je opisie sprzedawca nie wstawiam linka żeby było że reklama.
Sztuka wychodzi za ok 3 zł.

A i przy okazji widzę że na allegro są takie verbatimy DL jak na fotce poniżej.
Zaznaczone jest że NO ID czyli to jakieś podróby ? Cena podejrzana bo 2.88 za sztukę.
Tak jak pisałem nie da się tanio i dobrze wyprodukować DVD+R DL...koniec kropka

DVD+R DL MAM-A Mitsui -produkował też je MBI Moser Bear - powinny mieć prawdziwy kod MID: RICOHJPN D01 lub MBIPG101-R10-065.

Powinny być dobrej jakości / dostatecznej jakości .

Co do Verbatima DVD+R DL Printable kod Verbatima 97693 to nośnik od CMC Magnetic w najnowszej wersji ze zmienioną strategią zapisu : CMCMAG-D03 - bardzo dużo kłopotów w zapisie na nim zwłaszcza na starszych napędach
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post