Dyskusja: Bojkot benzyny..
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2024, 00:29   #659
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jakoś tak nie przemawia do mnie cała ta sytuacja wokół E10-tki. Przede wszystkim kwestia posiadania certyfikacji do tego paliwa dotyczy aut, które były wyprodukowane po pojawieniu się pomysłu na wprowadzenie tego wynalazku, a auta przed nie tyle nie mogą na tym jeździć, co często nie wiadomo, czy mogą. Po drugie z obserwacji mogę raczej powiedzieć, że to starsze jednostki napędowe mają głęboko gdzieś, na czym jeżdżą, a to nowsze są wybredne na rodzaj paliwa (wtrysk bezpośredni, wielopunktowy, zmienne fazy rozrządu itd. co powoduje że kiedy w baku znajdzie się homeopatyczna ilość nie tego co trzeba, auto natychmiast wyświetla 920 kontrolek ostrzegawczych i przechodzi w tryb awaryjny z mocą pół konia mechanicznego).

Jedyne, czego jestem pewien to to, że diesla E10-tką tankować raczej nie należy, reszta jest względna
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post