Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.02.2024, 23:05   #14941
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,344
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dziś po raz pierwszy od 14 lat oficjalnie z BMI nie mam już nadwagi Wreszcie przebiłem w dół wagę z końca studiów (83 kg) - o wadze z końca liceum nawet nie myślę (63 kg), bo prawdopodobnie złamałbym się wpół, ale sądzę, że 75 mam w rozsądnym zasięgu.

Wcześniej (2 lata temu) sporo zrobiłem jedynie dietą, ale bardzo restrykcyjną. Teraz połączyłem zwykłą dietę i zwykłe ćwiczenia, i to i to bez przesady: po odstawieniu piwa oraz wszystkich słodyczy plus po prostu nie obżeraniu się (poza cukrem w postaci słodyczy, lodów i słodkich napojów jem absolutnie co chcę, ilości też nie liczę, tyle że staram się nie przesadzać) i przy truchtaniu tyle samo co zwykle w dwa tygodnie straciłem 3 kg Kto nie miał nadwagi ten nie wie, jak to obciąża organizm i obniża komfort życia, zejście z moich rekordowych 100 do 85-6 już było kosmiczną różnicą, ale widzę że to się nie zatrzymuje i każdy kolejny kg w dół naprawdę robi różnicę.


A najlepsze jest to, że od kiedy zacząłem biegać nawet dieta piwno-lodowo-chipsowa i to przy konsumpcji późnowieczornej powoduje u mnie jedynie utrzymanie wagi, a nie tycie, co jest kolejnym pozytywem
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online