Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.03.2024, 12:52   #8804
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,295
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
O suchych to nie, ale poza dzisiaj nic jeszcze nie piłem

Zrobiona rozgrzewka przed jutrzejszymi zawodami 5k, powinna być wczoraj, ale po pracy mnie odcięło i zamiast biegać - spałem. Na dzień przed tylko tempo tlenowe 5 kilometrów plus jeden kilometr miał być w tempie 4:30; żeby mnie nie kusiło na szybciej nawet nie patrzyłem na zegarek i biegłem na samopoczucie - no i okazało się, że wyszło 3:51 Jutro się okaże czy nie przesadziłem i czy to się nie odbije na wyniku, ale i tak jestem całkiem pozytywnie zaskoczony, bo nie cisnąłem, a jeszcze pół roku temu przebiegnięcie 1k poniżej 4 minut plasowało się pomiędzy zgonem tuż po a rzeczą zupełnie niemożliwą
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post