Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.03.2024, 21:29   #8991
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,300
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Słuchaj, to jeszcze nic, bo formę celowo dla rymu zmieniłem na nieprawidłową, za to zdziwiło mnie, że mi "cukrzenia" nie podkreśliło jako błędu Wychodzi na to, że już nie tylko "słodzić" ale i potoczne "cukrzyć" jest w naszym języku dopuszczalne jako forma prawidłowa

U mnie obecnie wpada jeszcze mięta. Nie wiem, czy mi pomaga na żołądek czy nie bo i tak mam pancerny, ale jak w reklamie - ja lubię miętę Jutro powinienem mieć na noc, ale mam na 14, nie tak dobrze jak chciałem, ale wystarczająco żebym mógł się później położyć, to może jeszcze jedną kawę zaparzę, się zobaczy.

No i ciekawe, czy jutro też będę musiał robić objazd jadąc do pracy. W piątek rolnicy dość zmyślnie wybrali punkt na blokadę, niepozorny, a cały ruch ciężarowy skutecznie utrudnili. Objazd osobówkami nie byłby trudny, ale jeden geniusz próbował przepchnąć się dostawczakiem polną drogą i może nawet by mu się udało, gdyby nie próbował złamać się na zakręcie zamiast pojechać trochę naokoło i jak już się zakopał na amen to wyzwaniem stało się ominięcie go Jeszcze z metr dalej by się zakopał i trzeba by było jeszcze dalszym objazdem jechać, na szczęście przypadkiem zostawił akurat tyle miejsca, żeby się osobówki mogły przecisnąć...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post