Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.04.2024, 15:12   #9056
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,320
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>


Dziś u mnie chyba kulminacja pyłu saharyjskiego, słońce wygląda jakby było za chmurami, a las w oddali jakby pomiędzy po polnej drodze przejechało szybko auto wzbijając tumany kurzu.

Pewnie masa osób powychodziła na spacery korzystając ze słitaśnej pogody, ale w taką aurę należałoby raczej siedzieć w domu. Swoją drogą jestem absolutnym zwolennikiem nieodwoływania zawodów sportowych na świeżym powietrzu z powodu pogody, nawet jak leje, ale w taki pył jakby mnie kto spytał to raczej rekomendowałbym anulację, to jest niezdrowe dla zdrowia
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post