Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2024, 21:55   #9143
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,346
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Jarsonu, jak ja Ci zazdroszczę biegania!!
Z powodu rozkopów musiałem dzisiaj przespacerować ok 1km. Nie pomyślałem i nie wziąłem kuli.
Nie wiem jak się nazywam tak mnie noga nap...
Współczuję Ale na pocieszenie mogę powiedzieć, że mam bardzo wygodną ławeczkę pod domem, trzeba tylko przebyć 350 km w skodzie i można siedzieć wygodnie przy rudej, nie przejmując się nogą

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Nie czujecie suchości w gardłach?

Czuję, ale mam na to remedium

__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post