Dyskusja: cdda
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.04.2024, 14:10   #13
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,964
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To wyślij zapytanie do twórców EAC-a, co znaczy wiarygodność w raporcie. I podziel się odpowiedzią, o ile nie jest nią to, co poniżej.

Nie potwierdziłeś, że ta "kupiona CD" jest tłoczonym oryginałem, a nie wypałem pirata giełdowego (może i z mp3). Uznałem że tak, no ale?
Nie zrzuciłeś płyty innym napędem. Właściwie nie wiadomo czego próbowałeś. Na innych płytach masz tak samo? Nawet nie podałeś (a pytałem wyżej), czy te podejrzane utwory mają jakieś słyszalne dolegliwości.
Dopytujesz o szczegóły i niuanse, a sam nie pomagasz.

A teraz być może odpowiedź na nurtujący cię problem - cytat z opisu EAC u nas
Cytat:
...Widać, że trzynaście nagrań zgrało się bezbłędnie i praktycznie można mieć pewność, że nie zawierają przerw, trzasków czy innych artefaktów (gdyż wtedy suma kontrolna byłaby inna). Wiarygodność 3 oznacza, że trzy inne osoby zgrywające nagrania z tej płyty otrzymały identyczne wyniki. Problematyczne jest czternaste nagranie i wymaga uwagi. EAC podaje rodzaj błędu po zakończeniu zgrywania.
Warto się zapoznać z całością, a potem postawiać sobie wszystko jak trzeba. Audiofile są perfekcjonistami, więc...
https://www.cdrinfo.pl/artykuly/opis-eac/strona34.php
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post