Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2024, 01:37   #6343
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,315
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Miałem niedawno okazję pojeździć autem na oponach Michelin Pilot Sport 4 i muszę przyznać, że trzymają się asfaltu jak Grzeniu browara podczas uroczej, wiosennej, zlotowej antonińskiej nocy

Z drugiej strony jeśli auto nie ma 300 hp+, to sądzę, że należy zacząć od wieku opon, następnie ich stanu, a dopiero potem rozmawiać o marce i modelu - lepiej mieć roczne opony klasy ekonomicznej niż dziesięcioletnie Pirelli, które "mają 6,5mm bieżnika", ale i tak będą się ślizgać po suchym asfalcie jak siostra Jarson po mokrej podłodze w lazarecie.

Swoją drogą fascynuje mnie, że ludzie potrafią dla oszczędności kilku złotych zakładać do swoich aut nalewki. Różnica w cenie wynosi tyle, że wolałbym kilka razy przejechać się do pracy rowerem (no - może trochę więcej niż kilka, jeden dojazd kosztuje mnie raptem koło 5 zł ) i z tych oszczędności dołożyć do czegoś normalnego, niż kupować te wynalazki...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post