Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.05.2024, 08:18   #162
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,563
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez tomek.xp Podgląd Wiadomości
dziękuję za konkretną odpowiedź.
Może przyda się Tobie informacja, że można w/w napęd kupić na legalu czyli z gwarancją i z normalnymi opłatami wysyłki w chwili obecnej na Amazon.es (może nawet jest tak przez pomyłkę bo inne oddziały blokują wysyłkę do Polski). Przesyłkę realizuje Amazon ale sprzedający jest także godny zaufania Blu Innovation czyli jak dobrze rozszyfrowałem niemiecki oddział VinPower.
Zamawiałem w zeszłym tygodniu i polecam, tzn. Amazon realizuje wysyłkę wzorowo.
Natomiast co do sprzętu to tak jak piszesz już po samym odgłosie wysuwania się tacki można rozpoznać, że sprzęt jest profesjonalny
Dzięki. Mnie się również to info przydało - zamówiłem jedną sztukę, z francuskiego amazona. Cena ta sama, dostawa też. Jak już dotrze, trzeba będzie się rozejrzeć za jakąś przyzwoitą obudową SATA-->USB żeby go podpiąć do laptopa.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post