Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.05.2024, 17:01   #9547
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,500
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Buldak 3x Spicy

Jak na razie podołałem połowie. W międzyczasie przekąsiłem lodami, a teraz - usta i tak pieką mnie jakbym się najpierw skaleczył, a następnie poparzył No nie wiem, czy brać się za kończenie, coś mi mówi, że potem tego będę żałował
Nie znałem ale znalazłem na ale... i i parę opinii tego wynalazku


Jak ktoś ma robaki to po tym na 100% zdechna

Bardziej ostre niż Ostry Cień Mgły

Rwie buty z kapci, nie polecam dla amatorów, kukel może piec na porcelanie

Stary do teraz siedzi na kiblu

Pierścień zapłonął

Najostrzejsza "zupka chińska" jaką jadłem. Przy czym, oprócz tego, że jest ostra, jest też bardzo smaczna.

Spora różnica ostrości między 3x a 2x ale nadal bardzo przyjemna, nie czuć jakiejś dużej gorzkości.

Troszkę mocniejsza od dwójki, która niestety przestało już na mnie robić jakiekolwiek wrażenie, polecam i czekam na kolejne części

Ogien z d*py. Jak Twoja kobieta ch e powiększyć sobie usta a tobie szkoda kasy na kosmetyczkę,kup jej ten produkt.rosmaruj na ustach poczekaj 5 minut. Usta będą wielkie Jak dwa balerony a ciągnąć będzie lepiej niż odkurzacz 3000v. Satysfakacja gwarantowana. Najlepiej wydane 8 zł w życiu. Idealny zamiennik turbolax.
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post