Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.07.2024, 06:19   #131
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,361
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mc94 Podgląd Wiadomości
Dzień dobry, wracam po 6 latach z prośbą o poradę. od 6 lat jestem szczęśliwym użytkownikiem Pioneer BDR-209DBK, używany głównie do Audio CD i gier na PSX/PS2 (chipset Resenas, przekładnie zapisu CD x4). Z urządzeniem nic się nie dzieje, wszystko jest w porządku, jednak potrzebuję aktualnie drugiej do innego mieszkania, właśnie w tych samych celach i niestety na rynku jest jak jest i nic sensownego raczej nie znajdę. :-( Mam dwie możliwości - albo Pioneer DVR-S20BK - dużo tańsza opcja (50-100zł), ale mnożnik zapisu CD 8x no i Pioneer BDR-212V od VinPower - jedyny BDR od Pioneera który można dostać na Amazonie za rozsądną cenę w miarę (~400zł), lecz spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami dotyczącymi tej wersji - nie wiem czy uzasadnione, czy nie. Nie znalazłem też szczegółowych informacji o mnożnikach, ale zakładam że 212V jako klon zwykłego 212 ma podobne do mojego 209DBK. Proszę o poradę, która opcja jest lepsza, czy kupowanie 212V za 400zł ma jakikolwiek sens?
Pioneer BDR-212V od VinPower to OEM wersji Pioneer BDR-212DBK z softem od VinPower - parametry techniczne i właściwości identyczne jak w fabrycznych wersjach .
Pioneer zrezygnował z dystrybucji swoich napędów optycznych w całej Europie więc jedyna na dziś możliwość zakupu najnowszych modeli BDR-213/S13 to zamówienie z dystrybucji Japońskiej lub USA/Kanada.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post