Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.05.2003, 20:24   #24
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
OK' Zrobilem wedle waszych rad... Zaraz po tym jak DVD2DVD-R przerwal wywalajac prosbe o plin M2V, podalem mu jeden z dwoch jakie byly w katalogu roboczym - domyslilem sie ze chodzi mu o ten plik z wyrazem "NEW" w nazwie potem podalem dwie sciezki dzwiekowe ( AC3 i DTS ) AC3 byla lekko opuzniona o 80ms wiec wpisalem jej w okienko DELAY zadana wartosc 80 ( zjadlem zeby na VirtualDUBie robiac Divxy, wiec co nie co kapuje ). Podalem mu polskie napisy i kliknolem Multiplex... Wszystko zrobil cacy b. ladnie...

Otworzylem sobie PowerDVD i wybralem opcje "odtworz pliki DVD z dysku twardego" - podalem mu Video_ts.ifo ktory przed momentem stworzylem. Wszystko pieknie, wrecz fantastycznie ! obydwie sciezki dzwiekowe sa, dzwiek pasuje idealnie do obrazu, napisy miodzik !! No i wlasnie nasowa mi sie teraz pytanie do kolegi CobraVerde, skoro wszystko jest oki, to po co jeszcze jest potrzeba wykonania DWOCH operacji z IFOEDITem jakie radzisz ??

1. 'Get VTS Sectors' - co mi to da ??
2. kopiowanie kolorow napisow - skoro sa dobre ??

Nie mowie, ze jest to nie potrzebne, wrecz uwazam ze napewno jest to konieczne, tylko jestem po prostu ciekawy co mi to daje ?? !!

Na razie robie krok po kroku jak radzicie, i jest wszystko SUPER ! Sciagnolem sobie Bitrate Viever, i faktycznie sa zupelnie inne wartosci niz podaje DVD2DVD-R.

Jako dekoderka - uzylem MPEGDecoder.dll, przy CCE 2.66 i AVS 2.08 i nie zauwazylem nic strasznego. Zreszta moze wiecie czy po za szybkoscia, te dwa dekoderki roznia sie czyms jeszcze ?? np. jakoscia plikow wynikowych ?
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline   Odpowiedz cytując ten post