Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.05.2003, 02:50   #30
CobraVerde
KONKWISTADOR
 
Avatar użytkownika CobraVerde
 
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
CobraVerde zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
fido2001 napisa***322;(a)
No i wlasnie nasowa mi sie teraz pytanie do kolegi CobraVerde, skoro wszystko jest oki, to po co jeszcze jest potrzeba wykonania DWOCH operacji z IFOEDITem jakie radzisz ??

1. 'Get VTS Sectors' - co mi to da ??
2. kopiowanie kolorow napisow - skoro sa dobre ??

Nie mowie, ze jest to nie potrzebne, wrecz uwazam ze napewno jest to konieczne, tylko jestem po prostu ciekawy co mi to daje ?? !!

to trzeba było robić we wcześniejszych wersjach programu (np. 1.3x), gdzie Ifoedit działał "ręcznie". wygląda na to, że w tej wersji koryguje pliki *ifo i kolor napisów automatycznie i tylko trzeba mu wskazać lokalizację plików. podałem to na wszelki wypadek
dla pewności wypal to na DVDRW i zobacz jak wygląda na stacjonarnym DVD - to że chodzi ładnie na PowerDVD to jeszcze nie znaczy, że wszystko gra. komputerowe playery są o wiele bardziej tolerancyjne jeżeli chodzi o odtwarzanie DVD a DVD2DVD-R czasami popełnia głupie błędy - kiedyś boleśnie się o tym przekonałem
najnowszej wersji jeszcze nie sprawdzałem i cholera wie co tam namieszali. Dzwiwne, że Ifoedit przestał działać w pełni automatycznie - to wyraźny regres w stosunku do poprzednich wersji z linii 1.4x albo jakiś błąd...
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp.
CobraVerde jest offline   Odpowiedz cytując ten post