Dyskusja
:
Wypadło mi z nagrywarki BR Pioneera
Podgląd pojedynczego posta
14.06.2026, 19:13
#
1
rgr
Zarejestrowany
Data rejestracji: 25.01.2013
Posty: 27
Wypadło mi z nagrywarki BR Pioneera
Wiesz może ktoś z którego miejsca rozbieranego napędu Pioneera XLT09 (o ile dobrze pamiętam) mogły mi te gumki wypaść i czy są potrzebne?
Nawiasem pasta na jakimś scalaku po kilku latach wykruszyła się po spojrzeniu na nią
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
#
ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
rgr
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika rgr