Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.06.2026, 19:13   #1
rgr
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 25.01.2013
Posty: 27
rgr zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wypadło mi z nagrywarki BR Pioneera

Wiesz może ktoś z którego miejsca rozbieranego napędu Pioneera XLT09 (o ile dobrze pamiętam) mogły mi te gumki wypaść i czy są potrzebne?

Nawiasem pasta na jakimś scalaku po kilku latach wykruszyła się po spojrzeniu na nią
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-pioneer-xlt09s.jpg  
rgr jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online