Staram się zerkać w miarę czasu. Teraz są fajne mecze, na które fajnie się patrzy. Egzotyczne zespoły, de facto w większości amatorzy, potrafią postawić się faworytom, ba - potrafią rozwijać akcje i strzelać bramki (czyli to, czego nie potrafią nasi). Patrząc na poziom i wolę walki mogę powiedzieć, że całkowicie zasłużenie Polaków na tej imprezie nie ma. Nie wiem z kim mogliby tam wygrać.
Nietypowo