Dyskusja
:
Wypadło mi z nagrywarki BR Pioneera
Podgląd pojedynczego posta
16.06.2026, 20:41
#
3
rgr
Zarejestrowany
Data rejestracji: 25.01.2013
Posty: 27
Dzięki. Po dziurkach domyśliłem się z których układów. Chyba i tak mi jednego brakuje, ale już trudno.
rgr
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika rgr