Cytat:
Napisany przez czary2mary
|
Dzięki za link!!. Niestety pojawił mi się problem, Flasher uruchamia się, pokazuje się pasek postępu po czym stoi na "0". Nie posuwa się nic, zawiesza się flasher. Coś blokuje tego Buffalo, albo dostęp do niego. Flasher go widzi.. Próbowałem na 2 laptopach i na 2 systemach win7 i win10 i nic. Co robić

?