Już zrobiłem zaplanowaną robotę, zastosowałbym się do tej rady, ale jeszcze trening. A to w zasadzie znaczy, że dosłownie rzecz ujmując zanim odpsykniemy będę biegał - wypisz wymaluj przedbiegi

Na szybko

#2, bo tak jakoś duszno. Tak w ogóle to miało do końca tygodnia nie padać, a mi to tak jakoś trochę przedburzowo wygląda