Kupiłem zestaw ostrych sosów z Roleskiego (trzy, w tym najostrzejszy z dodatkiem Carolina Reaper). Nawet ten najostrzejszy nie robi na mnie wielkiego wrażenia, po dodaniu ok. łyżeczki do herbaty na kanapkę zjadłem ze smakiem. Ale odrobinę przesadziłem, bo po tym braku reakcji zrobiłem sobie jeszcze trzy kanapki i polałem szczodrze jak ketchupem - no i tu już trochę poczułem moc