Cytat:
Napisany przez SzaryKot
Dzięki za link!!. Niestety pojawił mi się problem, Flasher uruchamia się, pokazuje się pasek postępu po czym stoi na "0". Nie posuwa się nic, zawiesza się flasher. Coś blokuje tego Buffalo, albo dostęp do niego. Flasher go widzi.. Próbowałem na 2 laptopach i na 2 systemach win7 i win10 i nic. Co robić  ?
|
Nie testowaliśmy tego na Buffalo - możliwe że kodowanie pamięci lub dostęp do pamięci jest inny .
Zobacz czy SDFtool obsługuje starszy chipset ? Czy wykona kopie oprogramowania
https://forum.makemkv.com/forum/viewtopic.php?t=22896
Jak nie to tylko zabawa ze zmodyfikowanym DosFlasn V2.0 - kopia oprogramowania i wgranie firmware i być może korekta danych kalibracyjnych