Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.05.2003, 14:53   #19
CobraVerde
KONKWISTADOR
 
Avatar użytkownika CobraVerde
 
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
CobraVerde zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: ... walki cd

Cytat:
lukiluki napisa***322;(a)
jej długość w stosunku do materiału video jest o około 3 sekundy krotsza
to nie ma znaczenia - często się tak zdaża i nie stanowi to problemu

Cytat:
Znalazłem odpowiednie (przynajmniej tak mi się wydaje) dwa pliki txt - połączyłem je i przekonwertowałem na 25fps - póżniej kolejny magiczny sofcik zronił z nich obrazki - zaimportowałem je do maestro dvd i ....... kończa sie wszystkie na około 40 minucie filmu
pewnie źle je połaczyłeś - wczytaj połączony plik napisów do SW, popatrz na czasy wyświetlania i porównaj z czasem filmu divx. na tej podstawie będziesz wiedział co jest i gdzie spieprzone. a czy zmianę FPS zrobiłeś w MaestroSBT ? bo SW jakoś to dziwnie robi...

Cytat:
Podobnie ak u kolegi nie jestem wstanie zmienić niczego w wielkosci i kolorze czcionek. Ale nic to
rozwiązanie jest w moim poprzednim poście...

Cytat:
W tutorialu jest podane i mogę sobie pozaznaczać audio+video+txt i zrobic podgląd filmu w celu sprawdzeniu synchronizacji. U mnie to nie działa albo nie wiem jak to zrobić.
Mam taki suwaczek i owszem mogę sobie go gdzieś przesunąć i wtdy 2klik daje mi duży obraz na ktorym widzę klatkę z filmem + napis ale za Boga nie wiem czy ten napis odpowiada temu co się dzieje w filmie oraz co gorsza nie wiem czy dźwięk jest synchroniczny wzgledem video.
Help
na górze masz przyciski podglądu - nad wszystkimi ścieżkami. ich musisz użyć, żeby film ruszył i można było go sprawdzić. a to co ci się pokazuje to chyba okno podglądu napisów... opisałem to chyba w poradniku w miarę jasno - zaraz sprawdzę
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp.

Ostatnio zmieniany przez CobraVerde : 13.05.2003 o godz. 15:07
CobraVerde jest offline