Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.05.2003, 11:51   #4
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Thumbs up Coś tam zdziałałem :|

Przestudiowałem jeszcze raz funkcje PM w czasie czekania na odpowiedzi i wziąłem się za dokładniejsze oględziny Wizardów (Kreatorów) na dole okna. Nigdy tak się nimi nie interesowałem bo mam angielską wersje i bałem się żeby nie popełnić jakiegoś błędu (swoją drogą ma ktoś polskie pliki pod 7.0 ).
Kliknalem na Resize Partitions i poszedlem dalej...
PM kazał mi wpisać jaki ma mieć rozmiar teraz E: to policzylem i wpisalem satysfakcjonującą mnie liczbe, następne okienko było jak grom z jasnego nieba (o to chodziło), zapytał mnie gdzie dodać odjęte od E: miejsce, wskazałem dysk D: i OK.
2 operacje zostały zakończone w przeciągu ok. 30 min i wszycho gra.

Ale jest pewien niedosyt. Kiedyś nie korzystałem z kreatora robiłem to manualnie! Ale jak! Pomóżcie! Esem robiłeś tak jak w moim problemowym poście?

Nigdy nie ufam kreatorą a pozatym tam nie ma np. rozproszenia miejsca wg. własnego uznania oraz sprytnego suwaka.
Działać działa, ale to nie tak miało być.

P.S. Czy ta wersja 8.0 czy 8.01 jest warta zassania? Jeśli tak to skąd można ją zassać ze słodzikiem?
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post