Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.05.2003, 20:00   #72
bratpit
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bratpit
 
Data rejestracji: 24.12.2002
Posty: 115
bratpit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Pioneer A05 i kilka pytan

Witam!

Zamierzam kupic nagrywarke DVD i jak na razie zastanawiam sie nad Pioneer'em A05, jako ze np. Sony DRU500 jest za droga jak na swoje mozliwosci... Wiec pytania sa nasepujace.

Czy A05 potrafi nagrywac z predkoscia x2 na wszystkich nosnikach z indeksem x2, czy tez jest podobna szopka jak z A03, ktora to niby tez potrafi palic plytki dvd-r z predkoscia x2 ale nie zawsze to wychodzi -- power calibraton error, itd.

Podobne pytanie jak wyzej -- jak jest z nagrywaniem x4? Czy jak wloze do napedu plytke np. Princo x4 to z taka predkoscia ja wypale? Czy tez wypalanie x4 jest zarezerwowane dla nosnikow ktore Pioneer ma na swojej liscie?

Jak jest z plytami DVD-RW? Mam aktualnie plyte Sony DVD-RW ver 1.1 - czy wypale na nia cos z predkoscia x2?

Przegladnalem prawie cale archiwum tego forum oraz kilka innych, i im wiecej czytam tym mniej wiem. :cool: Bo jezeli ma byc tak, ze A05 pali x2 tylko na garstce nosnikow to lepszym wyjsciem bedzie zakupienie LD 4020 ktora z tego co wyczytalem pali bez problemow x2, tylko ze znowu ma problemy z DVDxCopy...

Mam nadzieje, ze cos naskrobiecie -- jak to faktycznie jest...
__________________
Greets,
BratPit
bratpit jest offline   Odpowiedz cytując ten post